<

Yatay Sondaj, Pirol İnşaat Hakkımızda
PİROL İNŞAAT,  müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda Yatay Sondaj, Köstebek Sondaj,hdd yönlendirilebilir yatay sondaj, Hidrolik Helezonlu Burgulu Yatay Sondaj, Helezonlu yatay sondaj,Hava Basınçlı Yatay Sondaj,
yönlendirmeli yatay sondaj ve İnşaat ürün ve hizmetlerini sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürün ve hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalite Politikamız

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, entegre mühendislik anlayışımız ile, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, Ankara, İzmir, İstanbul gibi Büyükşehir alt yapısında ve Tüm Türkiye Genelinde  mesleki etik kurallarına saygılı olarak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.